/

Apartamenty na sprzedaż - dostępne od ręki !

Mąkołowiec w którym budowany jest apartamentowiec "Słoneczne Tarasy" to jedno z najpiękniejszych miejsc, jakie mają do zaoferowania Tychy. Szczególny urok tych terenów tworzą położone w bliskim sąsiedztwie łąki i grąd wyżynny ciągnący się aż pod Katowice. Warty podkreślenia jest fakt, że Mąkołowiec to jedno z nowocześniejszych osiedli w Tychach a co za tym idzie można się tu spodziewać czystego i przyjemnego powietrza.

Mąkołowiec zabudowany jest w zdecydowanej większości domami jednorodzinnymi a nasz budynek wielorodzinny to jeden z czterech i na pewno ostatni tego typu budynek na tym osiedlu.

Dopełniliśmy wszelkich starań, by nasz apartamentowiec powstał w zachwycającym wizualnie, bezpiecznym i prestiżowym otoczeniu. Każdy z apartamentów ma dostęp do ogrodu lub dużego tarasu. Malownicze okolice oraz bliska odległość od serca miasta sprawiają, że jest to wyjątkowo interesująca oferta dla wszystkich osób, które pragną mieszkać w sąsiedztwie natury, bez konieczności wyprowadzki poza Tychy.